Запчастини до кавового обладнання — Правила повернення товару

viber

050-419-99-75

fax

044-468-41-50

logo

Положення щодо приймання та заміни товару

1. Загальні положення

1.1. У разі необхідності повернення або заміни товару (у зв'язку з наявністю заводського дефекту або з інших причин), просимо Вас попередньо зв'язатися з нами по тел. (044) 468-42-45 або на ел. пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для встановлення факту наявності заводського дефекту і можливості заміни товару, повернення коштів. У разі, якщо товар купувався у партнерів ТОВ «Компанія« Ліберті Україна », Вам нададуть їх контакти.
1.2. Повернення грошей здійснюється на підставі заяви покупця, оформленого відповідно до вимог, встановлених п. 2.1., 2.2 Розділу I цих Правил, протягом 7 (семи) календарних днів з дня отримання продавцем заяви покупця (якщо інше не зазначено в цих Правилах), за умови повернення покупцем товару продавцю.
1.3. Гарантійний термін на товар становить 14 (чотирнадцять) календарних днів з дати продажу товару, за винятком витратних матеріалів (масла, фільтри, технічні рідини і т.п.). Працездатність витратних матеріалів перевіряється покупцем в момент отримання товару. Дата продажу товару встановлюється за первинними документами на продаж товару.
1.4. Повернення коштів на платіжну карту, а також готівкою здійснюється протягом 5 (п'яти) днів з моменту отримання заяви на повернення коштів, передбаченого п.2.2. цих Правил. Повернення грошей покупцеві здійснюється при пред'явленні документів, що засвідчують особу покупця.
1.5. Повернення грошей відбувається виключно в національній валюті України - гривні.

Розділ I. Повернення (заміна) товару (покупець - суб'єкт господарювання)

2. Повернення (заміна) неякісного товару (заводський дефект)

2.1. Повернення товару відбувається за накладною на повернення. Сума грошей, сплачена за товар, повертається на розрахунковий рахунок, з якого здійснювалась оплата, при наявності заяви, передбаченого п.2.2 Розділу I цих Правил. У разі зміни платіжних реквізитів покупця для перерахування коштів необхідно надати лист на бланку суб'єкта господарювання із зазначенням нових платіжних реквізитів.
2.2. Для повернення грошей покупець на бланку суб'єкта господарювання оформлює заяву на ім'я продавця із зазначенням:

найменування (або прізвища, ім'я, по батькові) покупця, його ідентифікаційного номера (реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності), адреса для листування;
найменування товару згідно видаткової накладної;
суми коштів, сплачених за товар;
реквізитів розрахункового рахунку, з якого здійснювалась оплата за товар;
причини повернення товару;
дати підписання заяви, підпису покупця, печатки (за наявності).
2.3. Транспортні витрати, пов'язані з поверненням (обміном) товару неналежної якості, здійснюються за рахунок продавця.
2.4. Покупець має право заявити про недоліки товару протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту його продажу. Продавець має право не розглядати претензії, спрямовані покупцем після закінчення терміну, зазначеного в цьому пункті.
2.5. У разі, якщо під час гарантійного терміну необхідно визначити причини втрати якості товару, продавець має право організувати проведення експертизи товару власними силами (технічною службою продавця) або залученими сторонніми експертними організаціями. Якщо у висновках експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передачі товару покупцеві внаслідок порушення ним встановлених правил використання, зберігання або транспортування або дій третіх осіб, вимоги покупця не підлягають задоволенню, а покупець зобов'язаний відшкодувати продавцю витрати на проведення експертизи.

3. Повернення (заміна) якісного товару

3.1. У разі, якщо товар не підійшов Вам за технічними характеристиками або з інших причин, не пов'язаних з дефектами товару, повернення (обмін) товару в такому випадку здійснюється за попередньою згодою продавця.
3.2. Транспортні витрати, пов'язані з поверненням (обміном) товару належної якості, здійснюються за рахунок покупця.
3.3. Повернення (обмін) товару можливий виключно за умови збереження товарного вигляду, споживчих властивостей, пломб, ярликів, заводський упаковки, відсутності слідів використання (для рідин - відкриття упаковки) і всіх оригінальних (заводських) позначень на товар.

Розділ II. Повернення (заміна) товару (покупець - споживач)

4. Повернення (заміна) неякісного товару (заводський дефект)

4.1. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати:
- пропорційного зменшення ціни;

безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
відшкодування витрат на усунення недоліків товару.
4.2. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника (продавця) товару, споживач має право за своїм вибором вимагати:

5. Повернення (заміна) якісного товару

5.1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
5.2. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня покупки.
5.3. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
5.4. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обмін товару.
5.5. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.
5.6. Транспортні витрати, пов'язані з поверненням (обміном) товару належної якості, а також переказом коштів покупцеві, здійснюються за рахунок покупця.

Наш телефон

050-419-99-75