Запчастини до кавового обладнання — Договір публічної оферти

viber

050-419-99-75

fax

044-468-41-50

logo

ДОГОВІР ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРУ
ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН UAVENDING-RICAMBI.COM

м. Київ 29 серпня 2018 року

 

Відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України: публічним є договір, в якому одна сторона - підприємець взяла на себе обов'язок здійснювати продаж товарів, надання послуг кожному, хто до неї звернеться, в даному випадку - оптово-роздрібна торгівля та супутні послуги доставки товару, що надаються компаніями-партнерами.
При повній згоді з цим Договором, покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару та інші умови цього Договору.
Продавець, ТОВ «Компанія« ЛИБЕРТИ УКРАЇНА », ідентифікаційний код юридичної особи 31991183, в особі директора Мартіно Брешіані, що діє на підставі Статуту, пропонує кожному, хто замовляє, або має намір замовити і придбати товари, опис яких розміщено на сайті UAVENDING-RICAMBI. COM (далі - Покупець), укласти цей договір шляхом прийняття в цілому наступних умов:

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. За даним договором Продавець зобов'язується передати у власність Покупця товари, опис яких розташовано Продавцем на сайті UAVENDING-RICAMBI.COM.

2. ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ
2.1. Для отримання можливості замовити товар Покупець проходить процедуру реєстрації на сайті. При заповненні відповідної форми реєстрації Покупець - фізична особа (споживач) вказує своє прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), номер телефону (бажано мобільний) для можливості зв'язку, електронну пошту та адресу доставки товару. Покупець - суб'єкт господарювання при оформленні відповідної форми вказує своє найменування, ідентифікаційний код і номер телефону (бажано мобільний) для можливості зв'язку, електронну пошту та адресу доставки товару.
2.2. Після реєстрації на сайті Покупець отримує особистий логін і пароль для входу на особисту сторінку ( «Кабінет»), на якій зберігається історія замовлень Покупця і дані, вказані ним при реєстрації на сайті.
2.3. Покупець зобов'язується нікому не повідомляти свої логін і пароль і використовувати їх тільки для оформлення власних замовлень. При реєстрації на сайті UAVENDING-RICAMBI.COM Покупець несе відповідальність за збереження конфіденційності власних логіна та пароля. Всі дії з використанням логіна і пароля Покупця вважаються здійсненими Покупцем особисто.
2.4. Покупець самостійно замовляє товари, шляхом заповнення відповідної форми на сайті UAVENDING-RICAMBI.COM або по телефону, за номерами, вказаними на сайті UAVENDING-RICAMBI.COM.
2.5. При оформленні замовлення Покупець вибирає один із способів оплати товарів, зазначених у п. 3.3. справжньої угоди.
2.6. У разі оплати товару безготівковим способом після оформлення замовлення Продавець підтверджує, а Покупець отримує підтвердження замовлення у вигляді рахунку-фактури, який надсилається на електронну пошту, вказану Покупцем при реєстрації.
2.7. Сторони погодили, що мінімальна сума замовлення товару на сайті UAVENDING-RICAMBI.COM становить 200 грн. 00 коп.

3. ВАРТІСТЬ ТОВАРУ І ПОРЯДОК ЙОГО ОПЛАТИ
3.1. Вартість товару вказана на сайті UAVENDING-RICAMBI.COM. Оплата за Товар здійснюється виключно в національній валюті України - гривні.
3.2. Оплата за доставку товару не включена в ціну товару, яка вказана на сайті UAVENDING-RICAMBI.COM. Вартість доставки Покупець має можливість дізнатися безпосередньо у перевізника, в тому числі за допомогою онлайн-калькулятора або за допомогою форм зв'язку, зазначених на сайтах:
- https://novaposhta.ua ( «Нова Пошта»);
- https://autolux.ua ( «Aвтолюкс»);
- https://www.sat.ua ( «САТ»);
- www.delivery-auto.com ( «Delivery»);
- https://intime.ua ( «Ін Тайм»).
3.3. Покупець зобов'язаний оплатити замовлені товари за цінами, вказаними на сайті в той спосіб, який він обирає самостійно (при оформленні замовлення на сайті Покупцеві буде запропоновано здійснити вибір способу оплати):
3.3.1. безготівковим способом на основі виставленого Продавцем рахунку-фактури;
3.3.2. оплата платіжною карткою (на рахунок партнера).
3.4. Способи оплати встановлюються цим Договором, а також Продавець може запропонувати інші способи оплати, не передбачені договором та / або надати інформацію про інші продавців товару - партнерах.
3.5. У разі оплати платіжною карткою оплата здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті Покупець повинен натиснути на кнопку «Visa / MasterCard». Після цього Покупець буде переадресовано на сторінку системи безпечних платежів банку, де необхідно буде підтвердити оплату.
Продавцем і одержувачем коштів в разі оплати платіжною карткою є ФОП Мірзлікіна Анна Валеріївна (адреса для листування: 04073, м .. Київ, вул. Куренівська, д. 2-Б; ІПН: 3255219203, тел. +380974689203). У разі оплати платіжною карткою Продавець і Покупець зобов'язуються діяти відповідно до положень, ідентичними викладеним в цьому Договорі.

4. ДОСТАВКА ТОВАРУ
4.1. У разі, якщо Покупець забирає товар самостійно зі складу продавця, на наступний робочий день після оплати за товар (за окремою домовленістю з Продавцем - в день оплати) він має право звернутися до Продавця за адресою складв: вул. Куренівська, д. 2-Б, м Київ, 04073. Видача товару здійснюється за графіком роботи Продавця (з понеділка по п'ятницю з 08 год. 30 хв. До 13 год. 00 хв. І з 14 ч. 00 хв. До 17 ч. 30 хв., за винятком святкових і неробочих днів, в разі перенесення робочих днів відповідно до рекомендацій органів державної влади Покупець повинен уточнити графік роботи у Продавця).
4.2. У разі, якщо Покупець з метою доставки товару бажає скористатися послугами перевізника, в такому випадку:
4.2.1. Продавець привертає перевізника, узгодженого Покупцем, і здійснює відправку товару Покупцю за адресою, вказаною в замовленні. У разі, якщо Покупцем вказана неправильна (помилкова або неточна) інформація щодо адреси доставки товару, Продавець або перевізник зв'язується з Покупцем за вказаною останнім номером телефону і уточнює адресу доставки товару.
4.2.2. Терміни доставки товару, перевізник узгоджуються в день повної оплати за товар, враховуючи побажання Покупця і з урахуванням графіка роботи Продавця, зазначеного в п.4.1. справжньої угоди.
4.2.3. Покупець розуміє і погоджується з тим, що терміни доставки залежать від дій перевізника і Продавець не несе відповідальність за затримку в доставці, якщо така затримка не пов'язана безпосередньо з діями Продавця. Продавець зобов'язується відвантажити товар перевізнику протягом 2 (двох) робочих днів з дня зарахування на розрахунковий рахунок грошових коштів від Покупця.
4.3. Доставка товару здійснюється за адресою Покупця, вказаною в замовленні (адресна доставка або доставка на відділення). Покупець, вказуючи контактний номер при заповненні форми реєстрації на сайті UAVENDING-RICAMBI.COM, розуміє і погоджується з тим, що за цим номером з ним будуть зв'язуватися представники продавця і перевізника з метою уточнення деталей по доставці замовлення і на цей номер будуть відправлені відповідні повідомлення від Продавця і перевізника.
4.4. У разі зазначення Покупцем некоректного (неповного, неточного) контактного номера Продавець не несе відповідальність за несвоєчасну доставку (або недоставку) товару.
4.5. Покупець зобов'язується відшкодувати Продавцю всі збитки, пов'язані з фактом несвоєчасної доставки (НЕ доставки) товару з вини Покупця, зокрема, але не виключно, кошти, сплачені Продавцем перевізнику за послугу доставки та повернення товару.
4.6. Покупець разом з товаром отримує видаткову накладну в двох примірниках. Покупець зобов'язаний підписати видаткову накладну і один її примірник надати (надіслати) Продавцю. При отриманні товару його одержувач зобов'язаний пред'явити представнику продавця або перевізника документ, що засвідчує особу, а представник одержувача - додатково пред'явити уповноважує документ (довіреність і т.д.) і надати його оригінал (або завірену копію).
4.7. Покупець розуміє і погоджується з тим, що в разі, якщо платник і одержувач товару відрізняються, Продавець і / або перевізник має право відмовити у видачі товару одержувачу до моменту отримання відповідних уповноважують документів на одержувача товару від платника товару.

5. ВІДПОВІДНІСТЬ ТОВАРУ І УМОВИ ЙОГО ПЕРЕДАЧІ
5.1. У момент отримання замовлених товарів Покупець перевіряє найменування, асортимент і кількість товарів, зазначені в замовленні.
5.2. Після отримання товару Покупцем, і з моменту підписання видаткової накладної (в разі залучення перевізника - з моменту підписання відповідних товаросупровідних документів), претензії щодо найменування, асортименту, кількості і якості товарів (крім претензій щодо прихованих недоліків товару, які неможливо виявити візуально в момент прийому товару) Продавцем не приймаються, крім випадків, якщо інше прямо не передбачено чинним законодавством.
5.3. Покупець розуміє і погоджується з тим, що зображення товару на сайті і його характеристики можуть відрізнятися від реальних, оскільки виробники залишають за собою право змінювати зовнішній вигляд товару без попереднього повідомлення Продавця.

6. Укладення договору, ВНЕСЕННЯ В НЬОГО ЗМІН І ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ
6.1. Цей договір укладається з дати оформлення Покупцем товарів на сайті UAVENDING-RICAMBI.COM.
6.2. Договір діє до повного виконання сторонами своїх зобов'язань за цим Договором.
6.3. Покупець підтверджує те, що він до укладення Договору ознайомився з його умовами та інформацією, опублікованою на сайті UAVENDING-RICAMBI.COM, в тому числі з Правилами повернення і заміни товару. Згода покупця на умови даного Договору та інші умови, передбачені цим пунктом, підтверджується шляхом оформлення замовлення товару Продавцю.

6.4. Погоджуючись з умовами цього Договору, Покупець підтверджує свою правоздатність та дієздатність, досягнення віку, необхідного для отримання можливості самостійно замовляти і оплачувати товар, придбаний на сайті UAVENDING-RICAMBI.COM, а також те, що Покупець усвідомлює відповідальність за зобов'язання, покладені на нього в внаслідок укладення цього Договору.

6.5. Зміни до цього Договору вносяться Продавцем в односторонньому порядку шляхом викладення його в новій редакції на сайті UAVENDING-RICAMBI.COM. Зміни в Договір набирають чинності в день викладу Договору в новій редакції на сайті.
 
7. ІНШІ УМОВИ
7.1. Покупець, шляхом реєстрації на сайті UAVENDING-RICAMBI.COM і / або шляхом розміщення замовлення на сайті і / або шляхом надання своїх персональних даних Продавцю будь-яким іншим чином, дає згоду на обробку персональних даних, добровільно наданих Продавцю в ході виконання цього Договору та підтверджує те , що йому відомо про включення його персональних даних до бази персональних даних Продавця.
7.2. Власником персональних даних є ТОВ «КОМПАНІЯ« ЛИБЕРТИ УКРАЇНА », ідентифікаційний код юридичної особи 31991183, адреса місцезнаходження: вул. Куренівська, д. 2-Б, м Київ, 04073.
7.3. Метою збору персональних даних є:
7.3.1. Оформлення первинних документів на товар;
7.3.2.Інфорірованіе Покупця про стадіях виконання замовлення, місцезнаходження відправленого товару;
7.3.3. Надання відповідей, консультацій на запити Покупця;
7.3.4. Повідомлення Покупцеві інформації рекламного, маркетингового та іншого характеру про товари і послуги, які реалізуються (надаються) Продавцем, в тому числі шляхом направлення інформаційних і рекламно-маркетингових матеріалів, комерційних пропозицій, електронних повідомлень, смс-повідомлень і т.д.
7.4. Покупець підтверджує, що йому відомі всі права суб'єктів персональних даних, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мета збору даних і осіб, яким передаються його персональні дані. Покупець дає згоду на передачу (поширення) персональних даних, наданих їм в ході виконання цього Договору, включених в базу персональних даних Продавця відповідно до вимог чинного законодавства України і не вимагає здійснення повідомлення про передачу (поширення) цих персональних даних, включених в бази персональних даних Продавця, якщо така передача (поширення) відбувається виключно з метою дотримання вимог чинного законодавства України.
7.5. Цей Договір є договором приєднання в розумінні ст. 634 ГК України та може бути укладений лише шляхом приєднання Покупцем до запропонованого договору в цілому. Покупець не може запропонувати свої умови договору.
7.6. Контакти Продавця і служби підтримки:
Адреса: 04073, м.Київ, вул. Куренівська, д. 2-Б
Телефон: 050-419-99-75, 044-468-41-50
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Наш телефон

050-419-99-75