Запчастини до кавового обладнання — О нас

viber

050-419-99-75

fax

044-468-41-50

logo

Про компанію

ТОВ «Компанія« Ліберті Україна »- є офіційним імпортером і дистриб'ютором торгового обладнання марки SAECO (Італія) в Україні.

Італійська фірма SAECO вже багато років спеціалізується на виробництві еспресо кава машин. У 1985 році SAECO запатентувала винахід - повністю автоматичну еспресо кава машину. З тих пір вона виробляє і вдосконалює ці унікальні апарати продаючи їх у всьому світі, зайнявши на сьогоднішній день лідируючі позиції в секторі автоматичних кава машин. Представництва SAECO працюють по всьому світу, включаючи всі країни Західної Європи, Північної і Південної Америки, Японію і т. Д.

ТОВ «Компанія« Ліберті Україна »займається продажем торгових автоматів SAECO і професійних кави машин SAECO, здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування, поставляє запчастини для кави машин.

Основною перевагою торгових автоматів SAECO є приготування напоїв високої якості за допомогою запатентованого центрального пристрою, а також оригінальних міксерів SAECO.

Кавові автомати SAECO - це багатофункціональність, надійність, простота у використанні і обслуговуванні, яскравий сучасний дизайн, вандалостійкі характеристики і головне, завжди смачний, якісну каву з зерен!

Переваги роботи з компанією ТОВ «Компанія« Ліберті Україна »:

Різні варіанти умов співробітництва.
Гнучка система знижок.
Продаж торгових автоматів і кави машин в кредит і c розстрочкою платежів.
Комплекс послуг: постачання обладнання SAECO, сервісне обслуговування, продаж кави, інгредієнтів і витратних матеріалів для торгових автоматів.
Висока якість продукції, завжди в продажу запчастини для кави машин Україна
Гарантія 1 рік.
Консультації та рекомендації при виборі оптимального рішення зі співвідношення ціна / ефективність.
Консультації з питань використання витратних матеріалів
Навчання персоналу по експлуатації кавових апаратів.
Пропонуємо ознайомитися з модельним рядом торгових автоматів і професійних кави машин, а також системами платежів, продуктами для вендингу і продукцією торгової марки Ristora, Caffe Poli і Nero Aroma

 o nas 1

Сервіс торгових автоматів і кавоварок:

 • На всі моделі торгових автоматів SAECO поширюється гарантійне обслуговування на 12 місяців.
  Всі наші автомати обладнані мікропроцесором, який діагностує роботу всіх елементів автомата і повідомляє про стан машини.
  При придбанні автомата, Ви можете замовити безкоштовну настройку установок машини у відповідності з Вашими побажаннями.
  Наша компанія здійснює післягарантійне обслуговування торгових автоматів, а також ремонт даного виду обладнання, постачає запчастини для кави машин
  Для покупців автоматів проводиться безкоштовне навчання з експлуатації та обслуговування автомата.
  Під час навчання фахівці нашої компанії покажуть і докладно пояснять, як завантажувати інгредієнти, як виставляти дозування порції, змінювати ціни і як чистити апарат. Разом з тим, всі необхідні питання також відображені в інструкції російською мовою, яку отримує покупець.
  Наша компанія зацікавлена ​​в правильній експлуатації автоматів і в тому, щоб у клієнтів не було технічних проблем з обладнанням.

 o nas 4

Установка і обслуговування торгових автоматів:

Компанія «Ліберті Україна» займається установкою і обслуговуванням кавових автоматів SAECO в офісних центрах, торгових, розважальних, навчальних, медичних та інших установах.
Автомати нашої компанії готують каву (еспресо, американо, капучино, мокачино і ін.) З натуральних зерен і гарячі напої (шоколад, какао, чай, бульйон, гаряче молоко і ін.) З натуральних розчинних інгредієнтів.
Ми беремо на себе всі турботи про встановлення, технічне обслуговування торгових автоматів, своєчасне поповнення запасу інгредієнтів і товарів, консультацій по експлуатації та розміщення.
При цьому Вам не потрібно купувати у нас автомати або платити за їх використання орендну плату. Ми їх встановимо і будемо обслуговувати безкоштовно. Ваші співробітники і клієнти зможуть самостійно оплачувати напої з автоматів.
На робочому місці люди проводять більшу частину свого часу. Нехай ці години будуть максимально комфортні в приємній компанії SAECO!

o nas 3

Наш телефон

050-419-99-75